Hnojivo Organic FER Fosfo Plus

Organic Garantovaný obsah živin
169 Kč 139,67 Kč bez DPH
Skladem
Velikost balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Doporučujeme pro pěstitele, kteří chtějí účinně a efektivně dobilancovat, resp. doplnit nízký obsah fosforu v půdě. Doporučuje se na doplnění živin v půdách s kyselou reakcí. Důležitým cílem je upravení půdní reakce na neutrální hodnotu, díky které se zvyšuje využitelnost živin z půdy. Doporučuje se aplikovat na půdách s deficitem fosforu, ale i při pěstování plodin náročných na fosfor (např. kvetoucí rostliny). Vysoký obsah fosfátů navázaný na vysoký podíl organických látek v hnojivu zabezpečuje pro pěstované plodiny co největší dosažitelnost. Může se aplikovat jak na jaře, tak na podzim. Pozitivní vliv n rostliny je zabezpečený vyrovnaným poměrem pohotové, okamžitě se vstřebávající formy fosforu a části postupně se uvolňující. Dostatek fosforu v přístupné formě je v prvních fázích růstu velmi důležitý, stimuluje růst kořenové soustavy a tím zintenzivňuje příjem živin. Zvyšuje odolnost rostlin, zlepšuje kvalitu produkce, tvorbu květních pupenů a zvyšuje pevnost rostlin. Harmonický obsah dusíku a draslíku v kombinaci s dalšími živinami v hnojivu výrazně přispívá ke stabilizaci úrod a jejich zvyšování.

 • Organické hnojivo bez chemie,
 • určené pro kvetoucí rostliny, jahody a drobné ovoce,
 • obsah živin: 5 - 12 - 2,5,
 • vysoký obsah fosforu pro nasazení květů a jejich vybarvení.

Detailní informace

Organická bio hnojiva
Organická BIO hnojiva
Nabízíme organická BIO hnojiva s registrací v EKO režimu
Organická hnojiva dle velikosti balení
Hnojiva podle balení
Nabízíme velikosti balení v 5 kg pytlích a big bagu 500 kg a 1 000 kg.
Organická bio hnojiva podle použití
Hnojiva podle použití
Nabízíme hnojiva na různé druhy ovoce, zeleniny, na bylinky a nebo na trávník
Udržitelnost zemědělství díky hnojivům ORGANIC FER
Udržitelnost
Díky našim hnojivům může být každé zemědělství udržitelné

Detailní popis produktu

 • Registrován pro konvenční zemědělství,
 • bez chemie,
 • obsah živin: 5 - 12 - 2,5,
 • vysoký obsah fosforu,
 • doporučené pro půdy s kyselou půdní reakcí,
 • aplikace podzim/jaro,
 • organominerální forma.

Použití

 • Pěstování polní zeleniny: 0,8 - 1 kg/10 m2.
 • Pěstování rychlené zeleniny: 0,8 - 2 kg/10 m2.
 • Pěstování polních plodin: 0,5 - 1 kg/10 m2.
 • Hnojení ovocných sadů: 1 - 2 kg/10 m2.
 • Výsadba jahod: 15 - 25 g/rostlina.

Podrobné složení

Živiny Obsah
Dusík (m/m%) 5
Fosfor - P2O5 (m/m%) 12
Draslík - K2O (m/m%) 2,5
Vápník (m/m%) 3,5
Hořčík (m/m%) 0,5
Síra (m/m%) 2
Bor (mg/kg) 29,3
Železo (mg/kg) 1 395
Mangan (mg/kg) 481
Molybden (mg/kg) 6
Zinek (mg/kg) 462
Meď (mg/kg) 78,2
Vlhkost (m/m%) 13
pH 7,0 ± 0,5
Organické látky (m/m%) 59

Doplňkové parametry

Kategorie: Nabídka organických bio hnojiv, Organická eko hnojiva na rajčata, Organická eko hnojiva na papriky, Organická eko hnojiva na brambory, Organická eko hnojiva na ovocné sady, Organická eko hnojiva na jablka, Organická eko hnojiva na hrušky, Organická eko hnojiva na třešně, Organická eko hnojiva na slivoně, Organická eko hnojiva na olejniny, obilniny, okopaniny, luskoviny a další užitkové plodiny, Organická hnojiva na rajčata, Organická hnojiva na papriku, Organická hnojiva na brambory, Organická hnojiva na okurky, Organická hnojiva na ovocné sady, Organická hnojiva na jahody, Organická hnojiva na jablka, Organická hnojiva na hrušky, Organická hnojiva na třešně, Organická hnojiva na mrkev, Organická hnojiva na petržel, Organická hnojiva na cibuli, Organická hnojiva na česnek, Organická hnojiva na slivoně, Organická hnojiva na salát, Organická hnojiva na dýně, Organická hnojiva na cuketu, Organická hnojiva na maliny, Organická hnojiva na drobné ovoce, Organická hnojiva na pórek, Organická hnojiva na mangold, Organická hnojiva na slunečnici, Organická hnojiva na mák, Organická hnojiva na užitkové plodiny (olejniny, obilniny, okopaniny, luskoviny), Organická hnojiva na růže, muškáty a další okrasné květiny, Kvalitní přírodní hnojivo na rajčata, Kvalitní přírodní hnojivo na papriku, Kvalitní přírodní hnojivo na brambory, Kvalitní přírodní hnojivo na ovocné sady, Kvalitní přírodní hnojivo na jahody, Kvalitní přírodní hnojivo na jablka, Kvalitní přírodní hnojivo na hrušky, Kvalitní přírodní hnojivo na třešně, Kvalitní přírodní hnojivo na slivoně, Kvalitní přírodní hnojivo na užitkové plodiny (olejniny, obilniny, okopaniny, luskoviny), Kvalitní přírodní hnojivo na okrasné květiny (růže, muškáty), Organická hnojiva na zeleninu, Organická hnojiva na lilek, Organická hnojiva na švestky, Organická hnojiva na višně, Organická hnojiva na červenou řepu, Organická hnojiva na květák, Organická hnojiva na brokolici, Organická hnojiva na ovoce, Organická hnojiva na kukuřici, Organická hnojiva na pšenici, Organická hnojiva na řepku, Organická hnojiva na vinnou révu, Organická hnojiva na kapustu, Organická hnojiva na špenát, Organická hnojiva na polní zeleninu, Organická hnojiva na ječmen, Organická hnojiva na cukrovku, Organická hnojiva na celer, Organická hnojiva na hrách, Organická hnojiva na fazole, Organická hnojiva na trávníky a travnaté plochy (louky, pastviny), Organická hnojiva na kedlubny, Kvalitní přírodní (organická) hnojiva, Kvalitní organická (přírodní) hnojiva
Určení: na rajčata, na papriku, na brambory, na ovocné sady, na jahody, na jablka, na hrušky, na třešně, na slivoně, na užitkové plodiny (olejniny, obilniny, okopaniny, luskoviny), na okrasné květiny (růže, muškáty)
Typ hnojiva: organické
Obsah živin: 5 - 12 - 2,5
100% slepičí trus: ano